Konto osobiste Bank Millennium

Bank Millennium

Oferta on-line

Bank Millennium
Najważniejsze parametry konta osobistego Bank Millennium:
Oprocentowanie: 0 %
Otwarcie rachunku: 0 PLN
Prowadzenie rachunku: do 15 PLN
Opłata za wydanie karty: 0 PLN
Opłata za używanie karty: 3 PLN/m-c dla Maestro
20 PLN rocznie dla Visa
Przelewy przez Internet: do 0.50 PLN
Przelewy w placówce: od 5 do 9 PLN
Przelewy przez telefon: do 0.50 PLN
Karta bezdotykowa PayPass: TAK
Wypłaty z bankomatów Polska: do 5 PLN
Wypłaty z bankomatów za granicą: 2,5 % min 9 PLN
Inne:
Oprocentowanie limitu odnawialnego: do 18 %
Bezpłatne bankomaty: Millennium
(BZ WBK oraz Cash4You dla konta PREMIUM)
Typy kart: Maestro
Visa
Przelew zagraniczny: 0,5% min 20 PLN, max 125 PLN
Więcej informacji
Poniżej możesz dodać własny komentarz lub opinię o koncie osobistym Bank Millennium, co może pomóc w podjęciu decyzji innym użytkownikom serwisu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące danego produktu, zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza.
Komentarze i opinie
Autor: abc
Millennium Bank ma w swojej ofercie kont osobistych konto pod nazwą \"Dobre Konto\". W ramach konta opłaty wynoszą 0 złotych za prowadzenie konta, za kartę do konta oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewy internetowe. Dodatkowo kiedy dokonuje się transakcji otrzymaną kartą płatniczą do konta \"Dobre konto\" bank zwraca 3 % poniesionych wydatków. Warunkiem jest dokonanie płatności przynajmniej raz w miesiącu oraz wpływy na konto miesięczne muszą wynieść ponad 100 złotych. Maksymalnie można zyskać 50 złotych.
Autor: Kłopotek
To bardzo ciekawa oferta Millennium Banku, o której pisze abc, ale ja jestem wieloletnim klientem tego banku.. Może ten bank na tle konkurencji przegrywa z i jeżeli chodzi o opłaty, które nie są ż tak duże, ale znaczne. Jednak muszę ten bank pochwalić, że bardzo dobrze traktuje swojego lojalnego klienta, oferując mu wiele ciekawych preferencyjnych produktów kredytowych, których nie mógłby taki klient dostać w innym banku.
Autor: rado
Kak dobrze kojarzę, to opłata roczna za kartę debetową VISA w Millennium Banku płaiło się 15 złotych, ateraz jest 20 złotych. Czyli normalna praktyka banków robiżacych interesy w Polsce, ze co hjakiś czas niestety lojalnyum kloientóm podnosi się wszelkiego typu opłaty niż obniża. 
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.